ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16128 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Mirai avizují novou desku klipem k písni ØTCHI

0 jsk 14.1.2019

Pět rádiových hitů, Platinové album, ocenění v anketách Český slavík a Anděl i nárůst zájmu o její koncerty. To je vizitka skupiny Mirai s debutovým albem Konnichiwa z roku 2017. Na tento úspěch se pokusí navázat s novou deskou, která vyjde na podzim. Ohlašuje ji singl ØTCHI (čti Oči). Kapela představí nové hity ve velkých sálech, vrcholem turné bude koncert v pražském Foru Karlín.

„Píseň ØTCHI i klip k ní jsou trochu osobní zpovědí. Video naznačuje, že není dobré vstupovat vícekrát do jedné řeky. Člověk to ale přesto dělá, protože racionalita není na denním pořádku, minimálně u nás. Jako hlavní hrdina klipu to na konci pochopím. V reálném světě teprve uvidíme,“ říká zpěvák Mirai Navrátil o singlu.

Za produkcí písně stojí Ondřej Fiedler, který bude s kapelou spolupracovat na zvuku celého druhého alba.

Videoklip se pod taktovkou režiséra Ondřeje Kudyna natáčel v Londýně, ke kterému má zpěvák velmi vřelý vztah. „Podle rodičů jsem tam byl dokonce počatý,“ říká se smíchem. „Počasí bylo klasicky londýnské, takže celý týden neustále pršelo. To nám ale nevadilo. Konceptu a náladě písničky to sluší,“ dodává.

Mirai – ØTCHI