ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27118 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Miley Cyrusová je v novém klipu Ashley O

0 jsk 18.6.2019

Americká zpěvačka Miley Cyrusová sice před pár lety dala sbohem kontroverzi, nahotě a vulgárním outfitům i pohybům svých pánví, v posledních měsících se ale opět dostává na povrch její provokativní přirozenost. Po zveřejnění EP She is Miley Cyrus fanoušky překvapila chytlavou novinkou On a Roll, kterou nazpívala pod pseudonymem Ashley O. Jde přitom o fiktivní postavu popové hvězdy z oblíbeného sci-fi seriálu.

Málokterá zpěvačka si může říct, že už jako náctiletá dosáhla tolik úspěchů jako Miley Cyrusová. Přestože se dnes stále ještě snaží zbavit nálepky dětské hvězdy, právě seriálová postava Hannah Montana jí přinesla slávu, která jí od základů změnila život. Později na důkaz svého osobního protestu a odpoutání se od nevinného teenagerského image vydala album Bangerz (2013), z něhož pocházejí i její největší hity We Can’t Stop a Wrecking Ball. Od té doby se jí podobný komerční úspěch zopakovat nepodařilo. Album Younger Now z roku 2017 bylo z hlediska prodejnosti spíše zklamáním.

Možná proto se nechala zpěvačka přemluvit k účinkování v seriálu Black Mirror, ve kterém opět ztvárňuje postavu známé zpěvačky. Tentokrát však není žádná dětská hvězdička v blond paruce, ale sebevědomá žena s jménem Ashley O. Tato její nová identita přitom nezůstala jen v seriálu, ale natočila pro ni i videoklip k skladbě On A Roll, který vyšel na Youtube kanálu Netflix.

Ashley O – On A Roll