ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18267 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Michal Hrůza zveřejnil klip k písni Sněhulák

0 jsk 16.12.2014

Po singlu Zakázané uvolnění z desky Den představuje Michal Hrůza čtvrtý singl z alba. Jmenuje se Sněhulák a natočil k němu i svátečně pojatý videoklip.

„Sněhulák byla jediná píseň, která vznikla na motivy obrázku, který nakreslila má dcera,“ uvádí Hrůza. „Všechny kresby i od dalších dětí kluků z kapely jsou mimochodem v bookletu k albu Den.“

V hlavní roli videoklipu se představuje Anna Linhartová, kterou doplňuje herec Stanislav Zindulka. V roli rodičů se objevují herci Zuzana Stavná a Petr Vršek. Jejich děti hrají sourozenci Vrškovi. Vedlejší role se zhostil také Vojta Kotek, který celý film režíroval.

Natáčení videoklipu probíhalo během dvou prosincových dní na pražském Malostranském náměstí, v prostorách již téměř opuštěného pavlačového domu. Videoklip byl realizován s kreativním štábem lidí, kteří se zřejmě v identickém složení, ovšem s jinými herci, budou účastnit debutu Vojtky Kotka Padesátka.

„V této plánované horské zimní komedii by měla píseň Sněhulák rovněž zaznít. Kostým Sněhuláka byl vytvořen ze speciálního materiálu tak, aby mohl být zevnitř ovládán a nesen dostatečně malým hercem. Hrdě se role zhostil Pavel Krejčí,“ řekl producent Daniel Strejc.

Michal Hrůza – Sněhulák