ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29535 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Michal Hrůza zpívá v písni Sebestředná? o obviňování ve vztazích

0 jsk 6.3.2023

Zpěvák a hudebník Michal Hrůza přichází s dalším singlem. Píseň Sebestředná? pojednává o partnerských vztazích a vzájemném obviňování. „Ta píseň je o soužití dvou lidí, kteří spolu sice žijí, ale přitom jsou jen spolubydlící. Navzájem se obviňují, že vinu na tom má ten druhý, sebestředný,“ říká o významu písně Michal Hrůza.

„Otazník v názvu dává možnost pochopit, že viní jsou oba,“ dodává zpěvák, který spolu se svou Kapelou Hrůzy nahrál nejnovější singl ve studiu Elements Prague pod taktovkou Honzy Horáčka, jenž má jakožto kytarista Kapely Hrůzy autorský podíl na hudbě nejnovějšího singlu. O text se už Michal Hrůza postaral sám, mix a master měl tentokrát na starosti Tomáš Karásek.

Energická píseň se dočkala i videoklipu, ve kterém onu sebestřednou dvojici ztvárnili Lenka Langerová a Michal Hrůza. Celý snímek s překvapivým koncem řídil z režisérského křesla zkušený Jiří Studnička.

Už 17. března vyjedou Michal Hrůza a Kapela Hrůzy na jarní tour napříč Českou republikou, v rámci které se během března a dubna představí v Litomyšli, Brně, Krnově, Pardubicích, Olomouci a Vratislavicích.

(foto: Pavel Brilla)