ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28669 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Michal Hrůza v emotivní baladě Neplavec

0 jsk 7.8.2023

Zpěvák, kytarista a autor řady rádiových hitů i filmových písní Michal Hrůza přichází s novým singlem. Po energické březnové písni Sebestředná? nyní představuje emotivní baladu o lásce s názvem Neplavec, kterou doplňuje o černobílý videoklip odehrávající se na březích Baltského moře.

„Klip popisuje příběh o okouzlení krásnou ženou, která donutí bláznivě zamilovaného neplavce jít do moře za ostatními i když neumí plavat. A málem se utopí,“ popisuje metaforický příběh singlu i videoklipu autor písně Michal Hrůza a pokračuje: „Zachrání ho druhá dívka, která si zachovala chladnou hlavu.“

Onu osudnou krásku ztvárnila Petra Beránková, role zachránkyně se zhostila Ivana Uhlířová. Celý snímek se mimo jiné odehrává v poetickém prostředí písečné pláže u městečka Zingst na samotném severu Německa, kde protagonisty, včetně Michala Hrůzy a jeho Kapely Hrůzy, omývají vody Baltského moře. O kameru, scénář, režii i střih se postaral baskytarista Pavel Brilla a v roli námořního kapitána se objeví i nový člen kapely, hudebník Jan Horáček.

 

jsk