ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9444 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Michal Hrůza nazpíval duet s Annou K.

0 jsk 17.9.2018

Zpěvák Michal Hrůza je autorem titulní písně Ten, kdo tě miloval stejnojmenného knižního bestselleru Marie Poledňákové, který se dočká filmové podoby v kinech od 8. listopadu. Filmová píseň a videoklip vychází o dva měsíce dříve.

Michal Hrůza píseň nazpíval společně se zpěvačkou Annou K., se kterou vedle dalších interpretů před deseti lety natočil charitativní skladbu Ty jsi jako já. Při ní si přislíbili, že se nejedná o spolupráci poslední. Střecha pražské Lucerny se tak jeden srpnový večer proměnila v místo splněných slibů.

„Duet je to proto, že i film je ve své podstatě duet. Příběh dvou lidí a píseň, která vypovídá o tom, co se odehrává v podařeném scénáři, potažmo knize paní Poledňákové. Film Ten, kdo tě miloval je přeci krásná ukázka toho, co nejdůležitějšího se děje v našich životech a upřímně a jednoduše řečeno, my bychom přeci vůbec nežili, kdyby naši rodiče neprožili lásku a nemilovali se. A když už v názvu je Ten, kdo tě miloval, tak ten minulý čas nás nutí se zamyslet, co se stalo, proč už nemiluje nebo miluje? Je tam otazník? Není tam otazník? Čili pro mě, už na prvním místě, název filmu vyvolává pocit, že to prostě chci vidět,“ tvrdí Michal Hrůza.

Michal Hrůza, Anna K – Ten, kdo tě miloval