ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6824 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Michal Hrůza nahrál klip k písni o vztazích a naději

0 jsk 6.5.2020

Nové album Michala Hrůzy s názvem Světlo do tmy spatřilo svět na konci března. Stejně tak jako píseň Propojení, která nyní dostává vizuální podobu, je o vztazích a naději. Videoklip k ní se natáčel poněkud neplánovaně při koncertní návštěvě New Yorku a Washingtonu.

Vzniklo tak poetické Propojení dvou zdánlivě vzdálených světů. Kameru videoklipu má na kontě Filip Jaschke a finální střih a režii zaštítil Jiří Studnička, který s Michalem Hrůzou spolupracoval už na klipech Napořád nebo Píseň labutí. Vidět a slyšet mohou fanoušci Michala Hrůzu s kapelou na livestream koncertě už 15. května.

Videoklip byl natočen spontánně. Hlavní roli v něm hraje kromě Hrůzy, autora hudby i textu, také jeho vizážistka Šárka Rákosníková. Milostný příběh páru se odehrává na nezvykle klidných místech světové metropole, což videoklipu dodává neokoukanou příjemnou atmosféru a do duší diváků přináší smíření a klid. „V New Yorku jsem žil jen týden, ale zařadil se do míst, kde bych dokázal být šťastný,“ přibližuje Hrůza.