ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17595 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Michal Horák nazpíval písničku pro děti a rodiče

0 jsk 8.11.2022

Písničkář Michal Horák nazpíval novou skladbu pro děti a rodiče, kteří mají rádi knihy, příběhy, tvoření a zábavu.

Píseň Pravé bohatství vypráví příběh, který si celé rodiny mohou sami doma vytvořit pomocí kreativního sešitu Medvěd Wrr: Aktivity. Obsahuje 44 stran nabitých úkoly, bludišti, tajnými mapami, omalovánkami, spojovačkami…

Nechybí ani oblíbené vystřihovací úkoly včetně skládacího divadla a knižních postaviček. Kreativní sešit funguje jako doplněk pohádkových knih Medvěd Wrr: Zachraň knižní svět a Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít, který vyšly v nedávné době.

„Stejně jako všechny věci s medvědem Wrr jsme i tento sešit dělali pro naše dětské já. Zkrátka tak, jako bychom byli znovu dětmi, kdy jsme trávili celé hodiny nad nějakým obrázkem v knize a obdivovali všechny jeho detaily. V sešitu najdete třeba podrobnou mapu města se všemi zákoutími, temnými uličkami, průchody a podloubími, ve kterých jsou ukryty postavičky z knih nebo různá bludiště či plánky budov,” říká autor Aktivit Michal Široký.

Hlavním lákadlem je podle jeho slov skládací divadlo, při jehož vymýšlení si i sami autoři užili plno legrace. „Je to jedna z věcí z našeho sešitu, se kterou bychom si jako malí špunti hráli do roztrhání,” směje se.