ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14983 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Marpo se pustil do popu

0 jsk 6.2.2023

Marpa známe jako rapera, který se na scéně pohybuje se svým TroubleGangem. Teď se ale předvedl v novém světle, když do světa vypustil nový singl s názvem Jsem prostě takovej.

Píseň popovějšího rázu je určená spíše ženám a je dalším překvapením v Marpově tvorbě. Před pár týdny totiž osmatřicetiletý umělec vydal se zpěvákem Sebastianem skladbu Nezapomínám, která se dlouhou dobu držel na horních příčkách v trendech na YouTube.

„Zkusil jsem vystoupit z komfortní zóny a udělat jednou něco jiného. Hodně mých songů je plných testosteronu, tak jsem chtěl jednou udělat něco pro ženy, ať si můžou zatančit,“ přibližuje Marpo svou nejnovější píseň Jsem prostě takovej. „Není to má úplně klasická poloha, ale vůbec mi to nevadí. Je to zase něco nového. Vlastně mě to dost baví,“ dodává.

Výslednou podobu singlu mají na svědomí producenti Mantra a Marcus Tran, o mix a master se netradičně postaral Dobrin, dvorní rapový producent Universal Music.

„V textu jsou příběhy, které kolem sebe posbírám. Ale obecně mi přijde, že my, chlapi, ženy vždycky v něčem zklameme. Nebo se to tak alespoň tváří,“ dodává s úsměvem Marpo.

Vizuálně působivý a stylový videoklip si vzal na starosti režisér PapaPech, který s Marpem spolupracoval už na mnoha projektech, včetně jednoho z posledních singlů zase další pondělí.

Tagy: ,