ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6519 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Mariah Carey připomíná svůj vánoční hit

0 jsk 5.11.2019

Americká zpěvačka Mariah Carey přichází opět se svým hitem All I Want For Christmas Is You, jehož sláva trvá 25 let. Poprvé tato sváteční píseň vyšla 29. října 1994 jako pilotní singl ze zpěvaččina prvního vánočního alba Merry Christmas, který je s více než 15 miliony prodaných kopií (podle některých zdrojů až 20 milionů) nejprodávanějším vánočním albem historie.

Zcela nová verze klipu k písni All I Want for Christmas Is You je něco, co asi nikdo nečekal. Zpěvačka a její tým z archivů vytáhly dosud nepublikované záběry a poskládaly z nich nové video. Na rozdíl od svého staršího bratra přitom tato verze videoklipu získala i digitální úpravu.

Popularita skladby časem neklesá, spíše naopak. V posledních letech s ní Mariah Carey sklízí ještě větší úspěch než v době vydání. Každým rokem se jí více a více daří i v hudebních žebříčcích. V úvodu tohoto roku se dokonce poprvé dostala na třetí příčku amerického žebříčku Billboard Hot 100, ve kterém v době vydání kvůli tehdejším pravidlům nemohla být zařazena.