ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12867 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Marek Ztracený se v klipu promění ve Zdeňka Godlu

0 jsk 21.5.2019

Marek Ztracený na cestě do pražské O2 areny, kde příští rok odehraje svůj největší samostatný koncert v kariéře, připravil pro fanoušky další překvapení. Tím je nový videoklip ke skladbě Dvě lahve vína, kde se objevuje seriálová herecká kometa letošního roku Zdeněk Godla, tedy Franta z populárního seriálu Most!

Dvě lahve vína z aktuálního alba Vlastní svět patří mezi největší koncertní hity zpěvákova současného repertoáru, a tak rozhodnutí o obrazovém zpracování bylo nasnadě. Písnička samotná má uvolněnou, rozvernou náladu a stejně takový je i videoklip. V něm si v nadsázce díky speciálnímu kouzlu František Godla a Marek Ztracený promění identity, což v ději klipu přináší oběma nečekaná překvapení. Klip vznikl v režii Daniela Horníka a Jaroslava Zderadičky a za účasti početného komparzu z řad Markových fanoušků.

„Atmosféra natáčení byla pohodová a dost jsme se nasmáli. Ono vyměnit si se Zdeňkem Godlou navzájem identitu je prostě zábavné samo o sobě. Nechápu jak, ale zase se nám povedlo dostat do klipu tak zajímavé lidi, jako je zmíněný Zdeněk Godla, Jirka Krampol nebo Martina Pártlová. Úžasní byli také komparzisté, které jsme vybrali na našem Instagramu. I díky nim je ten klip takový, jaký je, a oni za to zaslouží velké poděkování. Mimochodem, splnil jsem si svůj dětský sen a byl chvíli popelářem. Teď zbývá už jen vyhrát závod Formule 1 a na olympiádě v lyžování porazit Hermanna Maiera,“ poznamenává ke klipu zpěvák.

Marek Ztracený – Dvě lahve vína