ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29524 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Marek Ztracený natočil vánoční duet s Hanou Zagorovou

0 jsk 30.11.2021

Zpěvák Marek Ztracený uzavírá rok 2021 jako čerstvý držitel trojnásobného ocenění Český slavík, s novou vánoční písní a videoklipem Vánoce jako dřív a ohlašuje Tour De Léto 2021.

Ve své novince se spojil v duetu s Hanou Zagorovou. Autorem písničky je zpěvák sám, podařilo se mu v ní textově reflektovat nejenom oblíbené vánoční téma, ale i aktuální dění kolem nás. „Tahle píseň je takový malý hudební pokus o záchranu letošních Vánoc, o kterých nám teď tvrdí, že by také nemusely být. Doufám, že to, o čem v písni zpíváme, bude platit, a Vánoce budou jako dřív. Věřím, že v textu se najde většina z nás a píseň udělá radost,“ říká zpěvák.

Ke spolupráci se Zagorovou dodává: „Už od svého koncertu v O2 aréně, na který jsem Hanku pozval jako hosta, jsem si přál mít s ní společnou písničku. Když jsem složil tuhle vánoční, hned jsem jí zavolal, jestli má chuť a sílu si ji se mnou zazpívat. Reakce byla okamžitá a Hanka byla nadšená.“

Zagorová k tomu poznamenává: „Dostala jsem první dárek k Vánocům! Duet od Marka Ztraceného Vánoce jako dřív. Krásnou písničku a myslím, že budete věřit každému slovu, které napsal, protože jdou přímo ze srdce. Děkuji. Mám ho ráda.“

Po úspěšných vyprodaných podzimních halových koncertech turné Restart 2021 Ztracený navazuje na své vyprodané letní turné Tour de Léto. I v příštím roce chce opět své fanoušky potěšit, a proto se rozhodl navázat na výjimečné akce pro celou rodinu na zajímavých místech po celé republice. V plánu má osmnáct zastávek.

(foto: Martin Kubica)