ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30300 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Marcell zpívá o věcech, které člověk nečeká

0 jsk 20.11.2020

Marcel Procházka alias Marcell je talentovaný český zpěvák, producent a skladatel. Kromě toho, že se věnuje hudební produkci a skládání písní pro ostatní interprety (má za sebou spolupráce s Lenny, Mirai, Adamem Mišíkem, Pauliem Garandem nebo Lucií Bílou), nyní přichází se svým novým singlem Všechno, co se mělo stát z připravovaného EP.

„Tento singl pro mě otevírá novou kapitolu, ve které poprvé přicházím s tvorbou pouze sám za sebe. Postupně představím své nové písně i s videoklipy, které reflektují období posledních dvou let. Je toho spousta, singly z EP budou vycházet postupně až do poloviny příštího roku,“ vypráví Marcell.

Píseň Všechno, co se mělo stát napsali ve třech spolu s Janem Vávrou a Ondrou Fidlerem. Následně se Marcell a Ondra Fidler postarali o finální produkci ve studiu Sono. „Hlavní myšlenkou celé písně je, že občas se v životě stanou věci, které člověk nečeká. Nebo se naopak nestanou ty věci, se kterými se počítalo. Důležité je ale neztratit hlavu a pokračovat dál,” vysvětluje zpěvák.

Režisérkou klipu se stala jeho žena Linda Procházka. „Inspirací a hlavním námětem klipu pro mě mělo byl úryvek textu této písně – jen čas ty rány hojí. Marcell má tak v klipu nadpřirozenou schopnost, drží v rukou čas. Díky tomu potom může měnit sled událostí, vracet kostky, i když byly vrženy, nebo napravit to, co se pokazilo,” vysvětluje Linda.

Tagy: ,