ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27617 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Marcell vydává nový videoklip k singlu Mrtví kluci

0 jsk 1.12.2021

Marcel Procházka, vystupující pod pseudonymem Marcell, pouští do světa další singl s názvem Mrtví kluci. K písničce, která vypovídá o složitosti a křehkosti přátelství, vznikl vizuálně zajímavý videoklip, jenž se natáčel na řeckém ostrově Santorini. Režie klipu se ujala zpěvákova žena, designérka Linda Procházková.

„Když jsme minulý rok v říjnu v Řecku natáčeli záběry pro videoklip, měli jsme velké štěstí. Podařilo se nám to totiž stihnout před podzimní covidovou vlnou, zároveň ale tak, že ostrov Santorini byl téměř bez turistů. I tak jsme se většinu záběrů rozhodli natáčet při východu a západu slunce, takže voda byla pěkně studená,“ zavzpomínal Marcell na natáčení.

Na aktuálním singlu Marcell spolupracoval s českým producentem Ondrou Fiedlerem. „Strávili jsme spolu celé léto na koncertech, když se mnou Ondra hrál na kytaru v rámci supportu pro Mirai nebo Chinaski. Jsme dobří přátelé, takže když spolu píšeme text nebo se pak věnujeme hudební produkci, jsme na stejné vlně. Věřím, že na výsledku se to pak velmi pozitivně projeví,“ říká zpěvák. Marcell i nadále pracuje na nových písních, které má v plánu postupně vydávat: „Na jaře bych rád vše vydal na EP nebo CD. Uvidíme, jak to vyjde,“ uzavírá.