ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5873 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Limetal vydává písničku i klip

0 jsk 14.10.2015

Legendární sestava ostravské kapely Citron, která po sporech s bubeníkem Radimem Pařízkem pokračuje dál pod názvem Limetal, přichází s prvním videoklipem ke skladbě Na tenkém ledě. Vznikal pod režisérským dohledem Tomáše Bláhy, který má ve svém portfoliu klipy pro Davida Kollera nebo Annu K.

Klip současně představuje sestavu kapely Limetal, ve které se sešli kytarista Jaroslav Bartoň, baskytarista Václav Vlasák, zpěvák Fany Michalík a kytarista Jiří Šperl. Ty doplňuje bubeník Lukáš Pavlík. Pilotní singl je ochutnávkou z připravované studiové novinky, která v těchto dnech vzniká.

„Když mi kapela volala, zda bych jim nenatočil klip, byl jsem zrovna na letišti v Japonsku. Nechal jsem si písničku poslat a v letadle jsem si ji hned poslechnul. Dostala mě obrovská energie, která je v nahrávce zaznamenaná. Než jsem přistál v Praze, mi bylo jasné, jak klip natočíme. Věděl jsem, že chci tu rockovou energii zaznamenat syrově, aniž bych vytvářel v druhém plánu nějaký příběh,“ popisuje režisér Tomáš Bláha.

Limetal – Na tenkém ledě

Tagy: ,