ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14881 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Light Up Your Fire avizuje album kapely Holeček & Marcel Project

0 jsk 10.3.2022

Jan Holeček a Pavel Marcel, duo muzikantů s bohatou hudební historií spjatou jak s jejich vlastními projekty (Holeček – Livin Free, Flamengo reunion session, Marcel – Pumpa, Skinny Molly), tak s legendami jako Luboš Andršt (Holeček) či Michal Prokop (Marcel), společně zúročuje své zkušenosti i chuť k hledání nových cest coby Holeček & Marcel Project.

Ambiciózní spojení dvou osobností po řadě úspěšných koncertů chystá konečně také studiovou nahrávku přesahující dosavadní horizonty. První ochutnávka je v podobě videoklipu k titulní skladbě Light Up Your Fire.

„V našem novém klipu se odehrává příběh, ve kterém se setkává moje současné já s přeludem sebe sama z minulosti. Tento přelud symbolizuje temnou stránku každého z nás, ale symbolizuje také ty lidské stránky, které jsou pod vlivem politických ideologií nebo náboženství. V zásadě jde o metaforické vyjádření věčného konfliktu dobra a zla, svobody a nesvobody a hledání vlastní životní cesty.  Motem klipu je provolání: Najdi si svého boha dřív, než ti ho najdou jiní… To se opakuje ve skladbě v sedmi jazycích,“ představuje Jan Holeček koncept povedené klipové novinky.

Ostatně spojení dvou výjimečných hudebníků s vyhledávaným režisérem Michalem Skořepou (mj. Michal Prokop, Wohnout, Xindl X, Stroy, Imodium atd.), zasazené do skvělých kulis ateliéru a tetovacího studia Davida Szalaye, snad ani nemohlo dopadnout jinak než na výbornou.

(foto: David Szalay)