ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22496 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Light & Love spolupracují s Kryštof

0 Redakce 4.2.2015

Česká skupina Light & Love spolupracuje s kapelou Kryštof. Talentované duo se podílí na pilotním singlu z chystané novinky ostravsko-havířovské party. Sourozeneckou dvojici oslovil ke spolupráci Richard Krajčo.

Light & Love patří mezi nejviditelnější nováčky roku 2015. Podle některých hlasů by se mohli stát nástupci dnes již neexistujících Charlie Straight. Zatím se Light & Love úspěšně prezentují prvním oficiálním singlem Blueberry Sky, s nímž se už dostali do playlistů rádií i oficiálního přehledu nejhranějších skladeb na našem území.

Bratři Honza a Lukáš Balcárkové alias Johny a Kosak, kteří skupinu tvoří, pocházejí z Nového Jičína. Začínali jako Johny Said The Number a zabývali se hlučnější kytarovou muzikou. Jméno Light & Love přijali až loni. Zároveň se přiklonili k popovější hudbě a začali se věnovat také produkci. Pomáhali s repertoárem Voxelovi nebo Adamu Mišíkovi, cizelovali vlastní projev a čekali na příležitost. Odbornou veřejnost loni překvapili na prezentaci nových tváří Warner Music a labelu Red Head, kde zaujali akustickým vystoupením, harmonickými vícehlasy i chytlavými písničkami. Momentálně pracují na debutovém albu, jehož vydání plánují na tento rok.

Light & Love – Blueberry Sky