ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13244 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Láska nabízí píseň a klip Jako já

0 jsk 20.9.2018

Zpívající kytarista Láska přichází s novinkou Jako já, která se inspirovala tématem různých závislostí a kterou doprovází zajímavě pojatý klip. Hudebník dle svých slov vychází z osobní, ne příliš pozitivní zkušenosti.

Kytarista a zpěvák Václav Vaňura, kterému dnes už nikdo neřekne jinak než Láska, na sebe výrazněji upozornil teprve poměrně nedávno. Bývalý kytarista skupin Ovoce, Zakázaný ovoce, Geoff Tyson Band aj. vydal svůj první sólový počin „Hezká písnička“ těsně před letošními prázdninami. A zatímco se tato písnička pomalu dostávala do povědomí posluchačů, Láska pracoval na dalším singlu, tentokrát s názvem „Jako já“.

„První písnička byla tématem i zpracováním odlehčená, dělali jsme si srandu z mnoha věcí; u „Jako já“ se ale zabývám něčím vážnějším – leitmotiv celého songu je totiž závislost. Většina z nás je na něčem závislá a možná si to ani neuvědomujeme. A já závislost považuji za krajně nebezpečnou věc bez ohledu na to, na čem či na kom jsme kdo závislý. A ano, bohužel vycházím z osobní zkušenosti“, upřesňuje hudebník.

Láska – Jako já

Tagy: ,