ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6350 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Klip k písni Nehledej Růženku zpěvačky Naty má pohádkový jen název

0 jsk 8.9.2020

Zpěvačka Naty Hrychová vydala svou další píseň. Nehledej Růženku má totiž pohádkový jen název. „Text mi tentokrát napsal taťka. Zná mě a ví, s čím se potýkám. Naprosto se trefil. Nejsem princezna, která čeká, až ji někdo zachrání. Člověk nemůže spoléhat na to, že k němu všechno samo přijde. I když to zní jako klišé, měl by jít za svým snem a pády brát jako zkušenosti,“ říká Naty.

Finální podobu písnička dostala ve studiu Ta musica pod vedením bubeníka skupiny Trocha klidu Aloise Pospíšila, který se spolu s Naty podílel i na hudební lince. Video Naty natáčela se svým kamarádem, režisérem a kameramanem Jakubem Jančou. Na scénáři s ním opět spolupracoval její otec. Naty v něm prochází čtyřmi živly, takže své si užila i při natáčení.

Ve shodě s obsahem písně Naty rozhodně není tou, která se složí po každé ráně. To už by se zpěvu dávno nemohla věnovat. Jak říká, uhlazená cesta člověku nic nedá, neposílí ho. Její první profesní šrámy byly hodně hluboké, ale s odstupem času je za ně ráda. „Překážky mě naučily vážit si každého nového kroku a taky dobrých lidí kolem,“ tvrdí.