ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12211 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Klip Anny Julie Slováčkové je ochutnávkou z desky Osudová

0 jsk 6.6.2023

Do světa míří videoklip Anny Julie Slováčkové k písničce Prší a leje jako z konve. Obrazovou podobu tak dostala už čtvrtá píseň z nové desky Osudová, která vyjde v září a bude se křtít 4. října na koncertě v pražském Lucerna Music Baru.

Videoklip Prší a leje jako z konve se natáčel v Excelsior pubu v Nuslích zároveň s hudbou a zpěvem, jde tedy o live verzi písničky s autentickou hospodskou atmosférou.

„Prší a leje jako z konve je letní, oddechová písnička, kde zpíváme třeba i o tom, co nás jako národ nejvíc spojuje. A to jsou, kromě hokeje samozřejmě, krásné české hospůdky, dobré pivo, přátelská atmosféra, prázdninové výlety do kempu, na vodu…,“ říká Anna Julie Slováčková.

Přitom prozrazuje, že právě ve vodáckém kempu píseň vznikla: „S přáteli jsme se, jako každý rok, vydali sjet Vltavu. Vyplouvali jsme z kempu ve Vyšším Brodě. Večer předtím nás potkala obrovská průtrž mračen, a tak se celý kemp odebral do nejbližší hospody. Náš baskytarista Matěj, který měl s sebou akustickou kytaru, mi povídá: Hele, začneme hrát dokola nějakou úplnou kravinu a lidi se toho chytnou a začnou s náma! No a tak jsme začali zpívat – teď už refrén naší nové písně Prší a leje jako z konve. Opravdu se k nám vzápětí všichni přidali a kolem znělo: Ještě jednou! a Jooo tuhle znám!, aniž by tu písničku kdy předtím slyšeli.“

(foto: Kristýna Mrzenová)