ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8495 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Kettie vydává debutový singl 5 životů

0 jsk 24.8.2023

Kettie je pseudonym české zpěvačky Lenky Konvičkové. Mladá umělkyně na sebe zatím upozornila především spolupracemi s jinými muzikanty, jak v rámci featů, tak účastí ve videoklipech např. Rybiček 48, Doriana nebo Pokáče. Nyní konečně představuje také svůj debutový singl 5 Životů, jehož produkce se ujal známý německý producent Roland MadSkill Moor.

„5 životů je popis nejistého životního období, ve kterém hledáte své skutečné já. Je to ale i o uvědomění, že když něco opravdu chcete, musíte pro to aktivně udělat maximum vy sami a nespoléhat na pomoc ostatních,“ přibližuje track Lenka aka Kettie.

Nová píseň je zahalená do ponurého a melancholického trapového oparu a ukazuje tak temnější tvář této všestranné zpěvačky. Hudební a umělecká cesta Lenky ke Kettie ukazuje, že tato nadějná zpěvačka má modernímu popu co přinést, ostatně pěveckou průpravu dokazuje už od mala v různých uměleckých souborech i talentových soutěžích.

Režie sexy atmosférického videoklipu se také ujal producent hudby Roland Moor alias MadSkill, který je známý svými úspěšnými spolupracemi na slovenské rapové scéně.

„Video je jednoduše o odvaze vystoupit ze zajetých klišé. Kettie je před kamerou jako doma a hlavně autentická, takže to byla radost videoklip režírovat,“ popisuje spolupráci MadSkill.

Kromě zpěvu se Kettie úspěšně věnuje také herectví (Banger.), tanci, fotomodelingu a rozvoji své značky oblečení My Zodiac.