ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5295 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Katy Perry upozorňuje v klipu na Weinsteinovy skandály

0 jsk 27.12.2017

Marie Antoinetta vlastnící iPhone sní o odvaze Johanky z Arku. Takový historický nepořádek nabízí ve svém čtvrtém videoklipu ke skladbě Hey Hey Hey z éry alba Witness americká zpěvačka Katy Perry. Singl vyprodukovala dvojice Max Martin a Ali Paya a otextovali kromě samotné interpretky i Sia či skladatelka Sarah Hudson.

Boj proti patriarchátu a větší společenská odpovědnost jsou jedněmi z nosných elementů páté studiové nahrávky Witness od Katy Perry. Není tomu jinak ani ve videoklipu ke skladbě Hey Hey Hey. Tradičně pestrobarevný vizuál, o který se postaral režisér Isaac Rentz, zobrazuje Marii Antoinettu věřící v záchranu před politickou povinností, jakou je například rande s nepříliš přitažlivým princem.

Krátký děj je reakcí na případ někdejšího filmového magnáta Weinsteina, kterého některé známé postavy Hollywoodu obvinily ze sexuálního zneužívání. Podle francouzských médií byl v Cannes známý pod přezdívkou Prase. Podle týdeníku Newsweek to bylo díky večírkům plných sexuálních orgií a drog. Jméno nabralo i další konotaci plnou pohoršení, když Weinsteina několik známých hereček z Hollywoodu označilo za sexuálního násilníka.

Katy Perry – Hey Hey Hey

Tagy: ,