ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6226 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Katy Perry to zkouší s vánočním singlem

0 jsk 6.12.2019

Americká zpěvačka Katy Perry vydala vánoční singl Cozy Little Christmas. Hodlá s ním uspět a napravit svou v posledních letech trochu pošramocenou reputaci. Dlouhá léta totiž patřila mezi nejúspěšnější popové zpěvačky. Platilo to zhruba deset let, během nichž se s úspěchem setkala téměř každá její skladba. Její popularita začala upadat poté, kdy v roce 2017 vydala zatím poslední album Witness. Z něj se ani jeden singl nedostal na první příčku v americkém žebříčku Billboard Hot 100 a pouze pilotní singl Chained To The Rhythm se probojoval do Top 20.

Od poloviny letošního roku začala Katy Perry postupně fanouškům představovat novou, zvukem i vizuálem dospělejší hudbu, než byly její předešlé nahrávky. V případě posledních dvou vydaných singlů Harleys In Hawaii a Small Talk však o úspěchu hovořit nelze.

Nyní tedy přichází s vánoční skladbou Cozy Little Christmas, kterou vydala loni exkluzivně přes Amazon Music. V té době se ale její propagaci nevěnovala a většina lidí, kteří se k ní tehdy dostali, už na ni zřejmě úplně zapomněli.