ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7092 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Karin Ann v novém singlu rozporuje rčení

0 jsk 30.1.2023

Československá zpěvačka Karin Ann přichází s novým singlem For a Moment. Skladba s chytlavým atmosférickým zvukem zaujme i sociálně uvědomělým tématem.

Dvacetiletá zpěvačka, která loni vystoupila jako předskokanka Imagine Dragons, My Chemical Romance a zahrála si také na koncertech britského zpěváka Yungbluda nebo americké zpěvačky LP, přiznává, že píseň napsala poté, co si připomněla citát „co tě nezabije, to tě posílí“. A uvědomila si, že má na něj jiný názor než většina lidí. Singl doprovází visualizer video, které se natáčelo v Malibu.

„I když to, čím procházíte, vás dělá tím, kým jste, ne vždy vás to posílí. Někdy vám to způsobí trauma nebo problémy, kterými pak musíte projít, a které mohou ovlivnit váš život. A lidé očekávají, že z toho pak nebudete smutní nebo naštvaní,“ uvažuje Karin Ann a přiznává, že psaní písně pro ni byla i forma terapie.

„Je to o přijetí špatných věcí, kterými jste si prošli, je to o přijetí toho, že léčení vyžaduje čas, a že je v pořádku necítit se dobře. Jde o to přijmout vše, co se stalo, a podniknout vědomé kroky k uzdravení,“ dodává zpěvačka, která se podobně dívá i na slovní spojení „čas léčí“.

„Podle něj byste měli zapomenout na to, jak špatné byly věci, kterými jste prošli. Ani to vás však magicky neuzdraví, pokud neuděláte vědomé kroky k uzdravení,“ uvažuje.

Tagy: ,