ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28673 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Kapela Rybičky 48 objevila ideálního muže

0 jsk 16.2.2018

Skupina Rybičky 48 přišla se speciálním dárkem pro dámy, dívky, holky, dcery, sestry, matky, babičky, vnučky, zkrátka ženy. Kapela vydává svůj dosud nejdelší klip v kariéře, jenž se jmenuje Ženy, a věnuje ho krásnější polovině lidstva, neboť ženy jsou dle slov muzikantů z Rybiček 48 jejich nekonečnou inspirací.

Muzikanti během natáčení prošli velkou proměnou. Rybičky 48 se v rámci aktuálního klipu změnily v kapelu The Fishes, která velmi připomíná svou stylizací legendární The Beatles.

Ke skvělé atmosféře natáčení přispěla i Martina Pártlová, která si zahrála hlavní roli. Role kamarádky se ujala Veronika Arichteva. Hlavní mužské role se zhostil jeden z nejvyhledávanějších českých fitness trenérů Karel Frýd, který ztvárnil ideálního muže v podobě robotického modelu MUŽ 3000 velmi realisticky.

Samotné přípravy natáčení trvaly bezmála 3 týdny, ale i samotné třídenní natáčení bylo náročné jak pro herce, tak kapelu, která prošla zatím největší vizuální proměnou.

„Proč kapela ze šedesátých let? Píseň Ženy v nás tuhle dobu prostě evokuje a díky klipům a dnešní technologii si můžeme s klukama zahrát v jakékoliv hudební éře za posledních sto let,“ dodává kytarista Petr Lebeda a klip tak může být i malou reminiscencí k beznadějně vyprodanému turné Rybičky 48 – 115 let Tour, které odehrála kapela loni na podzim.

Rybičky 48 – Ženy