ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4765 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Kapela MarZ vydává nový singl

0 jsk 25.4.2024

Své již třetí album chystá kapela MarZ frontmanky Markéty Zdeňkové letos na podzim. Nyní z něj představuje píseň Jen tak, která inspiruje k tomu žít přítomným okamžikem. Živě ji lze slyšet na koncertě v pražském klubu Varšava 22. května.

Singl Jen tak je další ze silných písní z pera Markéty Zdeňkové a hodí se do jarní nálady. Je o tom, že je dobré dovolit si dělat věci s lehkostí, bez přílišného přemítání a zabředávání do minulosti, prostě Jen tak. Lehkonohou píseň zpočátku aspirující na popovou rádiovku rozbíjí výrazné trombónové sólo Štěpána Janouška. Energický rytmus nese na křídlech kapela složená ze špičkových a skvěle sehraných muzikantů a nechá nás doletět až do pozitivně laděného závěru.

„Zajímalo by mě, jestli si někdy dopřejete dělat věci jen tak, aniž byste stokrát zvážili všechny možnosti. Prostě s použitím intuice, od srdce,“ ptá se zpěvačka ve své výzvě na Instagramu, v níž vyzývá fanoušky, aby jí o sobě natočili krátké video do stories.

„Já dělám rozhodnutí často instinktivně a myslím, že je to dobré, ale někdy se mi stane, že posléze začnu o věci přemýšlet a znejišťovat sama sebe. Myslím, že stejně nikdy nemůžeme tušit, jak se věci vyvinou, a tak není třeba se stresovat tím, co by se mohlo stát, dřív než se to doopravdy stane,” dodává ve své osobní výpovědi o tom, jak odletěla do Brazílie na základě pozvání od cizinců na tramvajové zastávce.

Tagy: ,