ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28519 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Kapela Jamaron natočila klip o boji s depresí

0 jsk 23.10.2023

Skupina Jamaron, o které bylo v posledních dnech bohužel slyšet hlavně kvůli tragickému úmrtí baskytaristy a producenta Filipa Karlíka, zveřejňuje singl a videoklip s názvem Jizvy, který poukazuje na problematiku sebepoškozování a boj s depresí.

Singl skupina nahrála ve studiu ještě v plném počtu, ale klip se natočil již bez zesnulého baskytaristy Karlíka, který se na vytvoření písně podílel mimo jiné i jako producent.

Třetí singl po vydání úspěšného alba Generace zastihl Jamaron v bolestivé situaci, i přes nepřízeň osudu chce ale skupina aktivně tvořit a koncertovat. Nejen že skupina 25.října odehraje v pražském Lucerna Music Baru koncert na počest deseti let své existence, ale nedávno oznámila, že své desetileté výročí bude slavit také na svém turné napříč republikou. 10 let tour odehrají Jamaron v původní sestavě.

„Nechceme jet bez Filipa, a proto bude na pódiu hrát alespoň pomyslně s námi, v podobě originálních basových linek, které on sám v minulosti ve studiu nahrál.” vysvětluje bubeník Václav Hejda.

Tagy: ,