ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11393 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Kapela Botox hrála pouze pro Ivu Pazderkovou

0 jsk 22.1.2021

Známá česká herečka a stand-up komička Iva Pazderková je hlavní hvězdou nového videoklipu kapely Botox s názvem Deset, devět. Klip, který Botox vydali ve středu 20. ledna, se natáčel v Hudebním divadle Karlín, na jehož prknech je doma nejen Iva, ale i Honza s Petrem.

„Tohle je jediný botox, který jsem nechala pracovat se svým obličejem,“ řekla po natáčení Iva, která od režiséra klipu Juana Davida Salazara dostala jediné zadání, vypadat co nejvíce znuděně. A že oblíbená herečka vytáhla ze svého hereckého rejstříku velké trumfy, mohou fanoušci kapely posoudit sami. „Měli jsme poměrně jasnou představu, kdo by to, co chceme, uměl zahrát. Jsme moc rádi, že Iva na to kývla,“ uvedl zpěvák a kytarista kapely Petr Ryšavý.

Děj klipu je velmi prostý. Na koncert kapely přišla jedna jediná divačka, a to ještě spíš omylem. Kapela dělá vše možné i nemožné, aby získala novou fanynku. Ta se však po většinu času až šeredně nudí.

Hlavním mottem singlu Deset, devět je: Z očí sejde, z mysli nejde. „Znamená to, že ve vteřině můžete ztratit někoho, kdo je pro vás důležitý a budete toho litovat. Je to vlastně taková brutálně romantická píseň o lásce, ostatně tak jako i všechny ostatní, co jsme do teď s Botoxem vydali,“ dodává v nadsázce zpěvák Honza Kopečný.

K natáčení využila kapela prostor Hudebního divadla Karlín. „Chtěli jsme zároveň našim fanouškům ukázat, jaký pohled je do úplně prázdného hlediště. Bylo zvláštní se tam vrátit s myšlenkou, že nikdo ani netuší, kdy se s publikem zase potkáme naživo,“ vysvětlil Petr.

Deset devět je po v prosinci nasazené Pohádce dalším singlem z připravované druhé autorské desky. „Za normálních okolností bychom finišovali přípravy na tradiční lednový koncert v Lucerna Music Baru. To nám ale covid nedovolí, takže jsme se rozhodli našim fanynká připravit několik překvapení a zkrátit tak to šíleně dlouhé čekání do dalších koncertů,“ uzavřel Honza Kopečný.