ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11090 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Juraj Hnilica představuje valentýnskou novinku

0 jsk 17.2.2023

I u nás dobře známý slovenský zpěvák, skladatel a muzikant Juraj Hnilica představil v den sv. Valentýna novou píseň, která nese název Pár nežných zločinov.

Zároveň oznámil turné, v rámci kterého, kromě slovenských měst, nevynechá ani Prahu. České publikum si jeho koncert bude moci užít 31. března v pražské Malostranské besedě.

Písničkáře a rodáka ze slovenského Martina Juraje Hnilicu znají jeho fanoušci především jako hudebníka, který ctí krásu slovenského jazyka a jeho písně jsou směsicí poezie a lásky. V den sv. Valentýna představil novou píseň Pár nežných zločinov a zároveň ohlásil turné, na kterém se nově představí v akustickém složení kapely.

Kromě patnácti slovenských měst nevynechá ani Prahu. Příznivci hudby se tak mohou těšit na pořádnou nálož a ikonickou atmosféru, kterou jsou jeho koncerty pověstné. Doprovázet ho budou na klavír Milan Hatala a na violoncello Nadežda Holenková.

„Do Prahy se vždy moc rád vracím. Kromě toho, že se před vystoupením vždy rád procházím malebnými pražskými uličkami, těším se na místní fanoušky. Naposledy jsme s kapelou hráli v loňském roce na Střeleckém ostrově, kde jsme zároveň pokřtili novou desku. Díky úžasnému publiku se koncert protáhl téměř o třičtvrtě hodiny. Moc jsme si to všichni užili,“ říká zpěvák a muzikant Juraj Hnilica.