ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17907 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Jelen s písní V oblacích

0 jsk 24.10.2022

Začátkem loňského roku vydala pražská kapela Jelen album Věci a sny, které mimo jiné obsahuje i hity Jediný co chci, Zůstaň ještě jednu noc, Někde kolem. Z toho druhá jmenovaná píseň se drží v nejvyšších rotacích českých rádií téměř dva roky.

Mezi nejúspěšnější koncertní písně v repertoáru skupiny se dostala V oblacích. Ta je také novým singlem, který Jelen aktuálně představuje. Song s podzimní atmosférou si fanoušci zamilovali a sborově zpívali na všech koncertech. Videoklip k písni V oblacích režíroval František Effenberger.

Frontman skupiny Jindra Polák tomu říká: „Úplně upřímně musím říct, že se nám na první pokus video k písni V oblacích natočit nepodařilo. Někdy se to stane. Snažili jsme se děj videa poskládat z mikropříběhů z městského prostředí. Ty ovšem do sebe nezapadly a s náladou písně se prostě nepotkaly. Proto jsme na druhý pokus oslovili režiséra Františka Effenbergra, který s námi točil jedno z prvních videí. K písni Magdaléna. Vlastně k našemu nejsledovanějšímu videu. A udělali jsme dobře. František natočil obrázky, které podle nás přesně vystihují náladu písničky.“

Jelen příští rok oslaví deset let existence.