ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16612 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Jelen představil klip k písni Vlčí srdce a vyrazil na turné

0 Redakce 7.3.2016

Ani po podzimním tažení vyprodanými českými kluby neusíná skupina Jelen na vavřínech. Se začátkem března se vrací na koncertní pódia a představuje klip k písni Vlčí srdce.

„Vlčí srdce je píseň především o svobodě. Ale i o tom, že zároveň chceme všichni někam patřit. A samozřejmě o kořenech, které jsou pro naši kapelu – nejen v muzice – dost zásadní téma,“ říká zpěvák a kytarista Jindra Polák.

Kapela už na podzimních koncertech představila fanouškům několik nových písní z připravovaného druhého alba, které vyjde ještě letos v říjnu. Bude v tom pokračovat i na jarních koncertech. V setlistu nemůže chybět ani píseň Vlčí srdce, která si rychle získala oblibu u fanoušků a stala se neoficiální hymnou celého turné. I proto nyní Vlčí srdce vychází jako nový singl.

Fanoušci nahráli a zveřejnili na internetu desítky povedených coververzí. Mezi nimi i dvě studentky Fakulty umění a designu Vysoké školy J. E. Purkeně v Ústí nad Labem. Katrin Bittnerová a Ivana Beranová navrhli v animované podobě několik vteřin videaprávě k této písni. Hudebníkům z kapely se jejich výtvarné pojetí tak zalíbilo, že obě studentky požádalí o dokončení celého videoklipu.

„Výsledek naprosto předčil naše očekávání. Máme animovaný videoklip, který se nám velmi líbí po výtvarné stránce. Navíc má nadhled a vtip,“ dodává Ondřej Málek, baskytarista Jelen.

V pátek 4. března zahájila kapela své jarní koncertní turné ve frýdecko-místeckém klubu Stoun.

Jelen – Vlčí srdce

Tagy: , ,