ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4931 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Jana Kirschner nahrála písničku s Korben Dallas

0 Redakce 7.7.2014

Zpěvačka Jana Kirschner a kapela Korben Dallas překvapili fanoušky písničkou Spolu. Originálně zaranžovaná skladba se objeví na připravovaném třetím albu Korben Dallas, které vyjde koncem září.

„Od chvíle, kdy jsem poprvé slyšela Jurajův zpěv, úplně mě učaroval. Takový hlas tu chyběl mnoho roků. Byla radost s ním spolupracovat,“ nešetří chválou na adresu zpěváka kapely Korben Dallas Jana Kirschner.

Společná píseň nejúspěšnějších slovenských interpretů současnosti se pyšní originální kompozicí, hypnotickou rytmikou a inteligentním textem baskytaristy Lukáše Fily, který Jana Kirschner a Juraj Benetin zpívají s lehkostí a dechberoucí souhrou hlasů. Skladba se liší od obvyklých singlů zvukem, stylem, textem i povedeným videoklipem. Ten natočila Marika Majorová, která je na Slovensku také známou módní glosátorkou.

„Nevěděli jsme, co přesně od spolupráce s Janou Kirschner čekat, ale příjemně nás překvapila. Byla velmi ochotná, soustředěná a nahrávání ji bavilo,“ říká zpěvák a kytarista Juraj Benetin. „Také ve videoklipu to Janě neuvěřitelně sluší, vypadáme vedle sebe jako kráska a zvíře,“ dodává s úsměvem Juraj Benetin.

Jana Kirschner, Korben Dallas – Spolu:

Foto: Martin Ferencik