ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12275 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: James Harries uvedl nový klip

0 jsk 14.9.2016

Britský písničkář James Harries přichází s novým klipem k písni Shooting Star. Režisér Jakub Zahradníček ho pojal jako oslavu moudrosti a zkušenosti.

Vzplanutí a láska se přisuzují spíše mladšímu věku, a proto do klipu obsadil Josefa Průdka a jeho ženu Věru Průdkovou, starší herecký pár – baletku a bývalého šéfa opery Národního divadla.

„Jsem nadšený, že se natáčení zúčastnily tyto dvě velké kulturní osobnosti jižních Čech. Oba jsou vynikající herci a skvěle sladění tanečníci, mezi kterými to i přes několik desítek let společného života stále jiskří, jako by jim bylo dvacet,“ říká kameraman a režisér Jakub Zahradníček. Kromě manželů Průdkových v klipu vystupuje rocková kapela Vees a o jeho produkci se postaral Petr Meškán.

„Základní nápad na klip jsem dostal už před Vánoci. Hrál jsem v jednom klubu a z pódia jsem viděl okno tanečního studia v protějším domě. Starší instruktorský pár tam tančil tango, zatímco zřejmě čekali na své studenty. Tančili jen tak pro radost. Viděl jsem je jen od pasu nahoru a každou chvíli na okamžik zmizeli z výhledu. Ale vypadali spolu tak šťastní!“ dodává o vzniku videa Harries.

James Harries – Shooting Star

(foto: Markéta Gorčíková)