ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7714 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Jakub Ondra představuje skladbu Space sushi

0 jsk 21.12.2018

Písničkář Jakub Ondra svým hlasem okouzlil ulice evropských měst, například Dublin, Lisabon, Paříž a Oslo. Právě pro jeho oblibu v buskingu (hraní na ulici) se dostal už několikrát do cel předběžného zadržení. Nyní český zpěvák pouští do světa svůj novou píseň Space Sushi.

Zatímco Jakuba Ondru znají jeho fanoušci téměř vždy jen s kytarou v ruce přikovaného k zemi, nově ho uvidí i tančit, což je, jak sám zpěvák říká, něco, co nemá obdoby. Se svou novou písní se navíc pokusí prorazit i do národního kola Eurovize.

„Singl Space Sushi je motivací pro všechny lenochy, aby na sobě začali pořádně makat. Vlastně jsem to složil pro svého bubeníka Štěpána, protože jsem ho chtěl namotivovat, že když budeme společně pracovat, tak to můžeme někam dotáhnout. A v tomto duchu pak vznikl i videoklip“ a dodává: „Space Sushi je metaforou. Pro každého z nás se pod tím skrývá něco jiného. Pro herce je to Oscar, pro otce dům pro jeho rodinu. Pro Štěpána stát se bubeníkem. Je to vlastně taková vysněná odměna za odvedenou práci,“ říká k songu Jakub Ondra.

Jakub Ondra – Space sushi