ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5524 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Ivo Blahunek nahrál písničku Never

0 jsk 5.8.2021

Zpěvák Ivo Blahunek začíná novou životní a hudební kapitolu energickým popovým singlem Never, ze kterého silně vyzařuje vliv funku. Původně byla píseň Never zamýšlená jako milostná balada doprovázená pouze pianem.

„Píseň je psaná metaforicky o hudbě. Hudba je v roli dívky, o které ten text je. Je o tom, že mě hudba od první chvíle úplně pohltila a nechci se jí nikdy vzdát nebo jí nechat odejít z mého života,“ říká Blahunek.

Pak se ale produkce chopil Ronald Janeček z kapely John Wolfhooker. „Rony v tom už od začátku slyšel mnohem energičtější song, a protože s hudbou rád experimentuji, tak se mi jeho vize líbila. Pustili jsme se do natáčení a po pár dnech ve studiu měli verzi Never, jakou slyšíte dnes,“ dodává.

Ve videoklipu se hlavní role zhostila herečka Natálie Halouzková, která je známá především díky svým rolím v seriálech Krejzovi a Sestřičky Modrý kód. Oproti ve své podstatě romantickému textu písně se tvůrci klipu zaměřili na posedlost. Donutí vás tak celé vyznění textu ještě jednou zvážit.