ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22774 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: I.M.T. Smile vydali singl Zmena rytmu

0 jsk 20.5.2020

Jedna z nejpopulárnějších slovenských kapel, I.M.T. Smile, která na sklonku roku vystoupila ve vyprodaném pražském Foru Karlín, vydává nový klip a singl z posledního alba Budeme to stále my. „Vzhledem k době, ve které nyní žijeme, jsme se rozhodli vydat ještě jeden singl, přestože jsme to už neplánovali. Jmenuje se Zmena rytmu, což je vlastně to, co nás zastihlo ve všech oblastech, nejen v kultuře, koncertování, ale prostě ve všem,“ popisuje frontman kapely Ivan Tásler.

„V situaci, která nás všechny zastihla, jsem procházel video archiv a vrátil jsem se ke starým záběrům jak cestovatelským, tak i hudebním. A pozitivitu, která z nich vyzařuje, jsem se snažil vnést i do videa,“ doplňuje ho kytarista kapely a režisér Tomáš Slávik, který videoklip natočil a sestříhal.

Zmena rytmu je singlem z poslední desky Budeme to stále my, která vznikala na různých místech světa od Kalifornie přes Velkou Británii, Prahu až po Slovensko. Skladby z alba stále patří k těm nejhranějším ve slovenských rádiích. „Tímto singlem se tak uzavírá jedna kapitola. Nyní je čas přijít s něčím novým. A to velmi brzy přijde,“ říká Tásler.