ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13493 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Hills 97 přišli se skladbou Sober

0 jsk 23.11.2021

Na českou hudební scénu se dostal projekt Hills 97 před rokem. Adam Mišík a producent Enthic společně vydali hit Máma říkala, na kterém hostuje Ben Cristovao. Následovaly singly Ona to ví s Pam Rabbit, Tak Trochu High s Luisou a jejich posledním počinem je singl Záříme s Benem Cristovaem, který Hills 97 kompletně produkovali.

Nyní úspěšný projekt navazuje na vlnu fresh singlů a vydává společně s rapperem Dorianem píseň Sober. K novince vznikl i videoklip, jenž režíroval videomaker z rappové branže Vladimír Lutha.

S Dorianem to je již druhá spolupráce. S Adamem Mišíkem mají za sebou skladbu Proud, která vyšla před dvěma lety a na YouTube i Spotify nasbíral více než 4 miliony přehrání. Během loňska se oba umělci opět spojili a v covidovém období napsali singl Sober.

„Tenhle singl vznikl asi rok zpátky v době, kdy jsme byli zavřený ve studiu 24/7 a už se nám stýskalo po normálním životě venku. Střídali jsme období střízlivosti s obdobím nestřízlivosti. O tom ten song vlastně je, že člověk se snaží to držet ve střízlivosti, ale většinou to nejde moc dlouho,“ komentuje Adam Mišík.

Tagy: ,