ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6828 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Harlej představuje nový singl i s klipem a vyjíždí na turné

0 jsk 8.10.2019

Skupina Harlej natočila první singl z připravovaného nového alba. Skladbu Nejsem zklamanej doprovází výpravný klip. Jeho premiéra odstartovala turné, které potrvá až do konce roku. Jako host na něm Harlej doprovází letitým přátelstvím spřízněná skupina Komunál.

Harlej natočil svůj dvacátý třetí klip s režisérem Petrem Vincem Havlíčkem a firmou KH’Filmin, se kterými realizoval už jeden ze svých nejúspěšnějších klipů Strážní andělé. „Už je to víc jak rok od posledního klipu, chtěli jsme našim fandům předložit novou písničku a nové obrázky. Z výsledku mám dobrý pocit a věřím, že bude bavit i naše posluchače,” řekl kytarista a kapelník Harleje Tonda Rauer.

Skladba Nejsem zklamanej, kterou napsal tandem Tonda Rauer – Tomáš Miřátský, předznamenává nové album Harleje plánované na přelom února a března 2020. „Nejsem zklamanej pro nás znamená začátek kolotoče natáčení nové desky a už se na to těším. Baví mě dělat nové písničky a vždycky jsem netrpělivý, jakou budou mít odezvu,“ doplňuje Rauer.

Nové studiové album odstartuje halové turné k 25. výročí souboru, které vyvrcholí  18. dubna 2020 v pražském Foru Karlín.

Harlej – Nejsem zklamanej