ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8681 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Energická skladba kapely Peter Bič Project

0 jsk 13.7.2021

Skupina Peter Bič Project představuje novou skladbu Všetko bude fajn. Je z připravovaného alba. „Kromě toho že postupně nahráváme a finalizujeme nové skladby, vyrážíme i na koncerty, mezi lidi, a to nás nesmírně těší. O to víc, že první koncert 3. července v Košicích byl vyprodaný,“ říká kytarista a šéf kapely Peter Bič.

„Naše nová skladba má v sobě pořádný náboj energie, kterou momentálně potřebujeme asi všichni. Odvázali jsme se už při jejím nahrávání, a videoklip tomu dal ten správný obraz,“ dodává Bič.

Skladba Všetko bude fajn je zároveň první skladbou ze spolupráce s textařem Michalem Mifkovičem. „Michal nám poslal několik textů, které se mi hned zalíbily. Naskakovali mi různé melodie. Jsem rád, že se naše cesty setkaly. Na novém albu bude určitě více než jeden jeho text,“ dodal Bič.

V klipu kromě skupiny Peter Bič Project účinkují i ​​studenti Soukromého konzervatoře Dezidera Kardoše v Prešově a také kamarádi skupiny. Natáčení probíhalo ve Stodole Zlatník, a režie se ujal Jaroslav Jaris Valka.