ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15017 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Elizabeth zpívá o selektivní paměti

0 jsk 17.4.2023

Elizabeth, stříbrná SuperStar z poslední řady roku 2021, má nový singl Good Times. Skladba vznikla ve velmi zajímavé mezinárodní spolupráci tří autorů.

Kromě jí samotné se na ní podílel mladý britský producent, skladatel a pianista Charlie Bryce Wallace, momentálně žijící v Los Angeles, a Alan Roy Scott, který má s pop music více než čtyřicetiletou zkušenost jako autor i producent.

Podílel se například na nahrávkách Celine Dion, Raye Charlese, Cher, Cyndi Lauper, Rickyho Martina a mnoha dalších. Píseň Good Times se zrodila na posledním ročníku Songwriting Campu CZ na podzim loňského roku a její finální verzi připravil Charlie Bryce Wallace.

„Song je o selektivní paměti. Člověk si častokrát pamatuje jen to hezké a zapomíná na to, jak mu bývalí partneři ublížili. Zpívám tedy o tom, jak mi chybí hezké chvíle, ale ráda bych si vzpomněla i na to, jak jsem se doopravdy cítila, na svoje zlomené srdce. Byla to pro mě premiéra skládat songy na songwriting campu a musím přiznat, že to byl jeden z nejhezčích zážitků mé kariéry. Přivezla jsem si domů dva songy a jedním z nich je právě Good Times. Ráda bych na kempy jezdila častěji. Ti, kteří chtějí stvořit něco krásného a neflákat řemeslo, jsou přesně ten okruh lidí, ve kterém chci být,“ vysvětluje Elizabeth text písně a upřesňuje pozadí vzniku písničky.

Vydání singlu doprovází i nový videoklip. Ten vznikl pod symbolickou hlavičkou „girl power production“ neboť se na něm podílelo výrazně ženské tvůrčí osazenstvo. Původní idea výtvarně ztvárněného videa je společným dílem Elizabeth a Anežky Horové, která byla zároveň i v roli režisérky, kameramanky a střihačky. Zajímavostí je, že ve videoklipu účinkuje také mladý talentovaný motocyklový závodník Oliver König.

(foto: Anežka Horová)