ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7041 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Elizabeth Kopecká startuje kariéru letním klipem

0 jsk 4.7.2022

Elizabeth Kopecká má stříbro z poslední řady Česko Slovenské SuperStar. Charakterizují ji přesvědčivý projev a mimořádně přitažlivá barva hlasu. Na hudební scéně přitom není úplný nováček. Již dříve spolupracovala s producentem Janem P. Muchowem, který se stal v jistém slova smyslu mentorem její hudební tvorby. Účast v SuperStar ale byla definitivně odrazovým můstkem k současné hudební kariéře.

V těchto dnech vychází její debutový singl Summer Boyfriend, a to ve spolupráci hned dvou producentů, Jana P. Muchowa a Prokopa Korba. Píseň je hudební autorskou spoluprací Kopecké a Korba a je o tom, jak si ideálně „zařídit“ pohodové léto.

„Věřím, že píseň Summer Boyfriend je tím pravým otvírákem mé kariéry po SuperStar. Když jsme ji skládali, takřka hned jsme s Prokopem věděli, že tohle je ten song, co by měl jít ven jako první. Refrén se nám vloudil pod kůži okamžitě, a to je pro mě vždy správné znamení. Ve skládání písní se považuji za nováčka, ale už vím, co se mi líbí, a co nikoli. Když to tam pro mě není hned, jdu od songu dál a snažím se vymýšlet věci, které mé baví na první dobrou,“ představuje svůj debutový singl zpěvačka.

„Doufám, že se bude Summer Boyfriend líbit. Je to pro mě song plný slunce, léta, naivity a bláznovství. Ráda čtu romány a vždycky mě fascinovala letní láska, proto jsem se rozhodla o ní napsat. Jen jsem to trochu přehnala a odvážila se být drzá, možná proto se mi můj refrén líbí. Je odvážný a někdy je hezké vyjít z komfortní zóny,“ dodává.

Píseň doplňuje videoklip, kde se objeví populární mladý herec Vladimír Polívka, pro kterého je to vůbec první participace v hudebním videu. O tom, že si všichni zúčastnění při natáčení užili velké množství zábavy, svědčí výsledná podoba videa.