ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18259 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Ed Sheeran vydal velmi osobní desku

0 jsk 1.11.2021

Britský písničkář Ed Sheeran má nové album. Vydání desky Equals je nepochybně jednou z největších hudebních událostí roku 2021. Zároveň hudebník zveřejňuje videoklip k třetímu oficiálnímu singlu Overpass Graffiti.

Novinka, kterou Sheeran označil symbolem =, zachycuje intimní momenty i události všedního života a slovy oficiální tiskové zprávy „povyšuje univerzální zážitky na vyšší úroveň“. Hudebník se na ploše čtrnácti skladeb vyrovnává se vším, co mu život v posledních čtyřech letech přinesl. „Oženil jsem se, stal se otcem, zažil ztrátu…“, prohlásil zpěvák nedávno. „Equals vnímám jako album, na kterém jsem dospěl.“

Kolekci nových písniček napsal v průběhu čtyř let, jež následovaly po vydání předchozí desky Divide. V tomto období rovněž vydal koncepční mixtape No.6 Collaborations Project (2019) s řadou věhlasných hostů (například Bruno Mars, Stormzy, Eminem, Justin Bieber, Cardi B), absolvoval dlouhé turné s dvěma pražskými zastávkami, oženil se s bývalou spolužačkou Cherry Seaborn a stal se šťastným otcem.