ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13002 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Dukla Vozovna nabídla klip Květina

0 jsk 8.9.2015

Pardubická skupina Dukla Vozovna vydala letos v dubnu po šesti letech páté studiové album a aktuálně představila svým fanouškům nový videoklip k písni Květina. Ten má na internet velký úspěch.

Do hlavní role totiž tvůrci klipu obsadili legendárního Pardubičáka Václava Kulhánka, všichni v regionu mu neřeknou jinak než Krychlič. Ten se stal ikonou Pardubic už v šedesátých letech minulého století díky svým netradičním parukám, umělecké úpravě svých vlasů připomínající tvarem krychli a také výrazným líčením.

„S natáčením ihned souhlasil, moc se těšil a své role se ujal znamenitě, vyloženě byl ve svém živlu. Hodně ho to bavilo. Je to nepochopitelné, ale pan Kulhánek má opravdu energie na rozdávání, a to mu je přes sedmdesát let,“ říká Tomáš Pavlíček, který se ujal režie.

Klip se odehrává v prostředí zahradnictví, kde si Krychlič v roli zahradníka vypěstuje svoji kapelu. S tou pak jako vášnivý tanečník dovádí ve svém zahradnictví.

Už pár hodin po zveřejnění měl klip na sociálních sítích desetitisíce zhlédnutí. „Moc jsme to nečekali. Samozřejmě máme radost, je to fakt odměna po koncertně náročném létu,“ říká zpěvák kapely Roman Anděl.

Dukla Vozovna – Květina