ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14723 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Dua Lipa a Ed Sheeran se zapsali do historie

0 Redakce 13.9.2021

Dvojice Dua Lipa a Ed Sheeran se zapsala do historie. Zatímco Britka Dua Lipa měnila rekordní tabulky za oceánem, Brit uspěl doma na ostrovech.

Dua Lipa ustanovila nové maximum v počtu týdnů, které strávila její skladba Levitating v Top 10 nejhranějších písniček v amerických rádiích. Žádné ženě se dosud nepodařilo v nejlepší desítce US Hot 100 udržet svůj singl pětatřicet týdnů. Britská zpěvačka to dokázala navzdory problémům s vyřazením singlové verze s hostujícím DaBabym z mnoha rádiových playlistů poté, co se americký rapper dopustil na koncertě a sociálních sítích nevhodného chování, když se nevybíravě vyjadřoval o HIV pozitivních.

Edu Sheeranovi k vytvoření absolutního rekordu chybí jediný týden. S Bad Habits nyní vyrovnal nejlepší výkon. Jeho hit vévodí britskému singlovému žebříčku jedenáct týdnů v řadě! V minulosti to dokázali pouze Tones And I v roce 2019 s Dance Monkey, o dva roky dříve Luis Fonsi a Daddy Yankee se skladbou Despacito a Slim Whitman v roce 1955 s písničkou Rose Marie. Sesadit Bad Habits z čísla 1 se nyní marně pokusil i Drake, který s Girls Want Girls debutuje na druhém místě aktuálního žebříčku.