ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7035 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Dolls in the Factory polemizují o existenci existencí Boha

0 jsk 30.9.2021

Poprocková kapela Dolls in the Factory vydává videoklip k dalšímu singlu z březnového EP Phoenix. Klip Seven Parts of the Rain vypráví o osudech tří lidí, kteří se nacházejí v těžké životní situaci, ale najdou v sobě sílu bojovat s nepřízní osudu.

Píseň je volně inspirovaná knihou Chatrč od spisovatele Williama Paula Younga. Z té vyplývá také to, že Bůh tu není proto, aby dělal zázraky a řešil za nás problémy, ale proto, aby nám ukazoval cestu. Námětem videoklipu vznikl na společném brainstormingu režiséra Ondřeje Kudyna s kapelou. Natáčelo se na několika místech v Praze a také na lomu Homolák. Ve videoklipu si zahráli Anna Stropnická a Cyril Hodek.

V současné době Dolls in the Factory pracují na novém albu a chystají pro fanoušky překvapení. „Oslovil jeden mladý nadějný herec a režisér, jehož jméno nechceme zatím prozrazovat, takže to vypadá, že do konce roku vyjde ještě jeden klip k EP Phoenix, a to na píseň Never Let it Break You Down,“ komentuje za kapelu baskytarista Martin Velička.