ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28453 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Debutové album The Vamps

0 jsk 14.4.2014

Před časem se ve Velké Británii zrodil nový fenomén. Jde o chlapeckou kapelu The Vamps, která aktuálně v Evropě ovládá rádiový éter hitem Last Night. Nyní přichází to, na co všichni fandové této kapely čekali. The Vamps vydávají své debutové album Meet The Vamps.

Čtveřice má za sebou již nejeden úspěch. Loni v září vydala debutový singl Can We Dance, po kterém počátkem letošního roku následoval další v podobě písně Wild Heart. Obě písně zabodovaly mimo jiné na medailových pozicích britské singlové hitparádě a na YouTube mají klipy k oběma písním již milióny zhlédnutí.

Brad Simpson, James McVey, Connor Ball a Tristan Evans, jejichž věk se pohybuje mezi osmnácti a devatenácti lety, se společně našli přes Facebook a YouTube a fungují v tomto složení již od roku 2012. Na svém kontě mají desítky vystoupení po celém světě, představili se i jako předskokani na koncertních šňůrách The Wanted nebo Taylor Swift.

Album Meet The Vamps, na kterém spolupracoval i Bruno Mars, se na trhu objevuje ve dvou verzích. Ta základní nabízí patnáct autorských písní, milovníci limitovaných deluxe verzí se dočkají tří bonusových skladeb. O finální podobu celého alba se postaral norský producentský tým Espionage, který tvoří kdysi známý zpěvák Espen Lind a jeho kolega Amund Bjørklund. Tito pánové mají s obdobnou prací mnoho zkušeností, v minulosti se podíleli například na deskách kapely Train, zpěvaček Jordin Sparks, Beyoncé, Emeli Sandé nebo Chrise Browna.

The Vamps – Last Night:

The Vamps – Can We Dance:

The Vamps – Wild Heart:

Tagy: ,