ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26259 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Debbi a Lipo mají společný singl Štěstí

0 jsk 26.1.2016

Štěstí, tak se jmenuje nový singl rappera Lipa z připravovaného alba, plánovaného na podzim letošního roku. Po čtyřech letech od megahitu Ležím v tvé blízkosti, díky kterému jako první český rapper prorazil v našich rádiích, na něm znovu spolupracuje se zpěvačkou Debbi.

„Všichni máme zkušenost s tím, jaké to je prožívat konec velké lásky. Když jsem se pokusil zachytit tyto pocity do textu, uvědomil jsem, že sama láska si nachází často různé cesty a může existovat ve vícero formách, které jenom někdy neodpovídají našim původním představám,“ říká Lipo.

Kromě svého tradičního spolupracovníka ODDho ze skupiny ATMO Music se tentokrát poprvé spojil i s Pavlem Ryškou, který přišel s původním hudebním námětem, z nějž srší pozitivní energie. „Věděl jsem, že emoce v hlase Debbi dá té jednoduché zprávě v refrénu hlubší rozměr,“ dodává rapper.

Nové album Lipa, které naváže na předloňskou studiovku O duši, vyjde ještě letos. „Na desce průběžně pracujeme. Produkuje ji ODD, máme nahráno řadu demonahrávek a ještě nějaké přibudou. Bude zase dost osobní a myslím, že i celkem pestrá. Jak produkčně, tak textově,“ slibuje Lipo.

Lipo ft. Debbi – štěstí

Tagy: , ,