ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14656 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Co si přejí Pokáč, Voxel nebo Godla? Je to v klipu skupiny Jamaron

0 jsk 26.3.2019

Téměř rok trvalo pražské kapele Jamaron, než natočila videoklip k písni Habaděj přání. Je v něm 400 hodin práce a více než 150 přání, kterým nechybí vtip ani hloubka. „Bylo to jako skládat puzzle,“ tvrdí frontman a manažer kapely Ondřej Dostál.

Videoklip je složený z přání fanoušků i známých osobností. Při jeho opakovaném sledování můžete pokaždé objevit něco nového. V jednu chvíli si Pokáč přeje „Být krásný jako Voxel“, hned poté mu jeho kolega Václav „Voxel“ Lebeda smeč vrací potvrzením jeho přání „Aby byl Pokáč krásný jako já“. Když už myslíte, že vás nic nepřekvapí, pozornost strhne Zdeněk Godla alias Franta větou „Aby Rom nebyl špatný jenom proto, že je Rom“. Tereza Mašková, The Tap Tap, Jananas, Lukefry, Honza Haubert, Morry, ale hlavně více než 100 fanoušků kapely natočilo osobní přání, která vás nejen rozesmějí, ale i zahřejí u srdce.

„Nápad na videoklip jsme dostali už při psaní samotné písně,“ říká zpěvačka Marie. „Nikdy jsme si ale nemysleli, že to bude tolik práce,“ doplňuje ji kytarista Jakub, poslední ze sourozenců v kapele Jamaron.

„Byla to veliká dřina a zkouška dlouhodobé osobní motivace. Ve videoklipu můžete vidět letní slunce i rekordní sněhovou nadílku v Praze-Holešovicích. To dokazuje, jak dlouhou dobu jsme klip připravovali. Dokončení písně pomohlo realizovat vydavatelství Warner Music, což byla pro celou kapelu obrovská morální vzpruha,“ uzavírá nejstarší bratr Ondřej.

Jamaron – Habaděj přání