ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12662 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Bull In China je elektronický projekt Pavla Kučery

0 jsk 20.3.2018

Za novým jednočlenným elektronickým projektem Bull In China stojí hudebník a publicista Pavel Kučera. Jeho muzikantské začátky sahají do 90. let minulého století. V polovině nultých let se pak k tvorbě elektronické hudby vrátil a vytvořil remixy skladeb The Prostitutes, Tata Bojs, Borise Carfloffa nebo zpěvačky Ladyhawke.

„V té době jsem je podepisoval jménem našeho djského projektu The Fakes, který jsem dal dohromady společně s Šimonem Šafránkem,“ vysvětluje Kučera.

První singl jeho nového projektu Bull In China Euphoric je euforický, veselý a optimistický. „Základní melodie, akordy a harmonie vznikly dost rychle, dostal jsem nápad a složený byl asi za dvacet minut. Pak následovaly další tři týdny úprav, než jsem byl se zvukem opravdu spokojený. S produkcí mi trochu pomohl i Hoffy ze Skyline,” popisuje samotný vznik Kučera.

Momentálně finišuje Bull In China s prvním EP, které by mělo vyjít v první polovině tohoto roku. V souvislosti s tímto je ambice prezentovat skladby i živě. Pokud vše půjde podle plánu, na podzim tohoto roku se dočkáme jeho koncertní premiéry.

Bull In China – Euphoric