ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27591 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Billy Barman mají další působivý vizuál, tentokrát k singlu Zero

0 jsk 8.7.2022

Skupina Billy Barman má za sebou jarní klubové turné s názvem Zero tour, kterým po posledním albu Zlatý vek symbolicky otevírá novou kapitolu své existence. Těsně před prvními koncerty vydala nový singl Zero a nyní k němu zveřejňuje i působivý videoklip.

„Na začátku byla idea velké neonové baskytary svítící ve tmě. Takový speciální hudební nástroj nám vyrobili Jakub Kolarovič a Alex Zelina a na něm jsme pak spolu s režiséry postavili celý vizuál,“ říká na úvod bubeník Matej Ruman.

„Skladba, ale i video jsou věnovány naší nové baskytaristce Lauře. Jednak se na nové písničce autorsky podílela, a zároveň je ústřední postavou klipu,“ říká zpěvák Juraj Podmanický. Baskytaristka Laura Jašková, známá pod pseudonymem Meowlau, se stala členkou kapely loni v září.

Klip režírovala dvojice Pepe Ehrenberger a Damián Pastirčák. Singl Zero je ochutnávkou z nového materiálu, na kterém Billy Barman pracují od podzimu 2021. Po letní festivalové sezóně plánují pokračovat ve skládání a nahrávání nových skladeb, s výhledem na nové album v průběhu roku 2023.